top of page
Arto-scaled.jpg
Arto Piispanen

Toimitusjohtaja
arto.piispanen@myyrmaenhuolto.fi

010 418 1721

Elisa Komi

Talousjohtaja
elisa.komi@myyrmaenhuolto.fi

(09) 530 61413

Antti Laine.JPG
Antti Laine

Teknisten palveluiden päällikkö
antti.laine@myyrmaenhuolto.fi
(09) 530 61433

JOHTO

Tanja Laine

Johdon assistentti

tanja.laine@myyrmaenhuolto.fi

(09) 530 61419.

ASIAKASPALVELU

Selvete Jusufi

Tiimipäällikkö

selvete.jusufi@myyrmaenhuolto.fi
(09) 530 6140

Sari Leppänen

Asiakaspalvelu
sari.leppanen@myyrmaenhuolto.fi

(09) 530 6140

Arja Lundell

Asiakaspalvelu
arja.lundell@myyrmaenhuolto.fi

(09) 530 6140

Taito Piironen

Vikapäivystäjä
taito.piironen@myyrmaenhuolto.fi
(09) 530 6140

Jani Liukkonen

Työnohjaaja
jani.liukkonen@myyrmaenhuolto.fi
(09) 530 6140

IMG_0150-01.jpeg
Elina Vuorinen

Kehityspäällikkö
elina.vuorinen@myyrmaenhuolto.fi

010 418 1728

IMG_0344.JPG
Antti Kämäräinen

Huoltotoimen johtaja
antti.kamarainen@myyrmaen
huolto.fi
(09) 530 61434

TALOUS & ASSISTENTIT

Elisa Komi

Talousjohtaja
elisa.komi@myyrmaenhuolto.fi
(09) 530 61413

Tanja Laine

Tiimipäällikkö, johdon assistentti

tanja.laine@myyrmaenhuolto.fi

(09) 530 61419.

Tarja Isosalo

Kiinteistöassistentti
tarja.isosalo@myyrmaenhuolto.fi
(09) 530 61425

Mariina Laitinen

Kiinteistöassistentti
mariina.laitinen@myyrmaenhuolto.fi
(09) 530 61440

Otto Hosio

Kiinteistöassistentti

otto.hosio@myyrmaenhuolto.fi
(09) 878 05247

Anumarja Kukkonen

Kiinteistöassistentti
anumarja.kukkonen@myyrmaenhuolto.fi
(09) 530 61424

Hanna Salo

Kirjanpitäjä / Taloyhtiöiden ostolaskut
hanna.salo@myyrmaenhuolto.fi

(09) 530 61423

Tanja Männistö

Kirjanpitäjä
tanja.mannisto@myyrmaenhuolto.fi
(09) 530 61488

ISÄNNÖINTI

Mika Manninen
Tiimipäällikkö  IAT, ITS, ITS-TEK
mika.manninen@myyrmaenhuolto.fi
Sonja Juola

Isännöitsijä IAT
sonja.juola
@myyrmaenhuolto.fi

Arja Pihlakari

Isännöitsijä ITS, Fma, MTi
arja.pihlakari@myyrmaenhuolto.fi

Tuula Laaksonen

Isännöitsijä IAT, Jet, LVV
tuula.laaksonen@myyrmaenhuolto.fi

Pekka Rantanen

Isännöitsijä ITS, AIT
pekka.rantanen@myyrmaenhuolto.fi

Heidi Halonen

Isännöitsijä IAT, ITS
heidi.halonen@myyrmaenhuolto.fi

Ari Rakkolainen

Isännöitsijä IAT
ari.rakkolainen@myyrmaenhuolto.fi

Esa Mäki

Isännöitsijä
esa.maki@myyrmaenhuolto.fi

Taina Enberg

Isännöitsijä AIT, IAT / Pihlajisto
taina.enberg@myyrmaenhuolto.fi

Joona Eskola

Isännöitsijä AIT
joona.eskola@myyrmaenhuolto.fi

Marko Nurmi
Isännöitsijä 
marko.nurmi@myyrmaenhuolto.fi
Päivi Sandén

Isännöitsijä IAT, ITS-TEK
paivi.sanden@myyrmaenhuolto.fi

Taneli Haimi

Isännöintiharjoittelija

taneli.haimi@myyrmaenhuolto.fi
 

KIINTEISTÖHUOLTO

Antti Kämäräinen

Huoltotoimen johtaja
antti.kamarainen@myyrmaenhuolto.fi

(09) 530 61434

Samu Piikkilä

Huoltopäällikkö
samu.piikkila@myyrmaenhuolto.fi
(09) 530 61454

Mika Ylitalo

Tiimipäällikkö
mika.ylitalo@myyrmaenhuolto.fi
(09) 530 61441

Erkka Näntö

Tiimipäällikkö
erkka.nanto@myyrmaenhuolto.fi
(09) 530 61463

Susanna Korhonen

Tiimipäällikkö
susanna.korhonen@myyrmaenhuolto.fi
(09) 878 05227

TEKNISET PALVELUT

Antti Laine

Teknisten palveluiden päällikkö
antti.laine@myyrmaenhuolto.fi
(09) 530 61433

Joona Siren

Pienkorjaukset
joona.siren@myyrmaenhuolto.fi
050 572 6681

Tauno Hämäläinen

Putkimies

tauno.hamalainen@myyrmaenhuolto.fi

040 354 9343

Timo Naukkarinen

Tekninen isännöitsijä ITS, ITS-TEK, FMA
timo.naukkarinen@myyrmaenhuolto.fi
(09) 530 61456

Kimmo Halonen

Tekninen isännöitsijä ITS-TEK, HMT 
kimmo.halonen@myyrmaenhuolto.fi

(09) 530 61429

Pekka Ylikotila

Pienkorjaukset

pekka.ylikotila@myyrmaenhuolto.fi

040 540 1707

LASKUTUSTIEDOT

Laskutustiedot

HUOM! Nämä tiedot koskevat vain Myyrmäen Huolto Oy laskuja. Näihin osoitteisiin ei saa lähettää taloyhtiöiden laskuja.

Asiakaspalvelussamme toimivat seuraavat kortit: Pankkikortit joissa ei ole sirua, Sirukortit; Visa (Debit ja Credit) Visa Electron, Eurocard, Mastercard (Debit ja Credit)

Verkkolaskut

OVT-tunnus: 003701970244
Operaattori: Maventa Oy
Operaattoritunnus: 003721291126
Mikäli lähetättä verkkolaskuja pankkiverkosta tulee operaattoriksi laittaa DABAFIHH Maventan tunnuksen sijaan. 

Paperilaskut sähköpostilla

invoice-01970244@kollektor.fi
Laskut lähetetään liitetiedostona. Yksi lasku liitteineen per tiedosto. Tiedoston maksimikoko 10 Mb.
Liitteen nimi saa sisältää vain merkkejä a-z, A-Z, 0-9 osoitteeseen.

Paperilaskut postitse

Myyrmäen Huolto Oy
01970244
PL 100
80020 Kollektor Scan
Osoite pitää näkyä laskulla, pelkästään kirjekuoreen kirjoitettuna se ei riitä.

Taloyhtiöiden omat laskutustiedot (Verkkolaskuosoitteisto) voit katsoa tästä >>
bottom of page