Yhteystiedot

Asiakaspalvelu: 09 – 530 6140 (08.00-16.00)

Vikailmoitukset virka-aikaan 040 354 9319

Päivystys: 040 731 1436 (Virka-ajan ulkopuolella)

MYYRMÄKI

Aukiolo: ma klo 08.00 – 17.00
ti – pe 08.00 – 16.00
Puheluajat ma – pe 08.00 – 16.00

Ojahaanrinne 4, 01600 Vantaa
Postiosoite: PL 33, 01601 Vantaa
(09) 530 6140
fax. (09) 530 61460

PIHLAJISTO

Aukiolo: ma,ti,to,pe klo 09.00 – 11.00 ja
12.00 – 14.00, ke klo 13.00 – 17.00

(Toimiston asiakaspalvelu ei ole avoinna lounasaikaan klo 11.00 – 12.00)
Puheluajat ma – pe 08.00 – 16.00

Tiirismaantie 6, 00710 Helsinki
(09) 530 6140

Johto

Mika Lehtonen

Toimitusjohtaja
mika.lehtonen@myyrmaenhuolto.fi
0400 833 877

 

 

Elisa Komi

Talousjohtaja
elisa.komi@myyrmaenhuolto.fi
040 354 9302

Antti Kämäräinen

Huoltotoimen päälikkö
antti.kamarainen@myyrmaenhuolto.fi
040 524 3890

Arja Pihlakari

Tiimiesimies / isännöinti
arja.pihlakari@myyrmaenhuolto.fi
044 744 2755

Asiakaspalvelu

Sari Leppänen

Asiakaspalvelu
sari.leppanen@myyrmaenhuolto.fi
(09) 530 61450

Arja Lundell

Asiakaspalvelu
arja.lundell@myyrmaenhuolto.fi
(09) 530 61421

Toimisto

Elisa Komi

Talousjohtaja
elisa.komi@myyrmaenhuolto.fi
040 354 9302

Mari Ahokas

Kirjanpitäjä / Taloyhtiöiden ostolaskut
mari.ahokas@myyrmaenhuolto.fi

Mariina Forss

Kiinteistöassistentti
mariina.forss@myyrmaenhuolto.fi
(09) 530 61440

Hanna-Leena Hakala

Kirjanpitäjä / Kiinteistöassistentti
hanna-leena.hakala@myyrmaenhuolto.fi
(09) 530 61425

Merja Kerttula

Kiinteistöassistentti
merja.kerttula@myyrmaenhuolto.fi
(09) 530 61436

Mia Koivuniemi

Kiinteistöassistentti
mia.koivuniemi@myyrmaenhuolto.fi
(09) 530 61424

Riitta Dahlberg

Kiinteistöassistentti / Pihlajisto
riitta.dahlberg@myyrmaenhuolto.fi
044 744 2775

Isännöinti

Arja Pihlakari

Tiimiesimies
Isännöitsijä ITS, Fma, MTi
arja.pihlakari@myyrmaenhuolto.fi
044 744 2755

Kimmo Halonen

Tekninen isännöitsijä
ITS-TEK, HMT
kimmo.halonen@myyrmaenhuolto.fi
040 725 8985

Heidi Holopainen

Isännöitsijä IAT, ITS
heidi.holopainen@myyrmaenhuolto.fi

Juha Häikiö

Isännöitsijä IAT
juha.haikio@myyrmaenhuolto.fi

Sonja Juola

Isännöitsijä IAT
sonja.juola@myyrmaenhuolto.fi

Jari Ahtee

Isännöitsijä IAT
jari.ahtee@myyrmaenhuolto.fi

Ari Rakkolainen

Isännöitsijä IAT
ari.rakkolainen@myyrmaenhuolto.fi

Pertti Uotinen

Isännöitsijä IAT
pertti.uotinen@myyrmaenhuolto.fi

Tuomo Nenonen

Isännöitsijä ITS
tuomo.nenonen@myyrmaenhuolto.fi

Antti Laine

Tekninen isännöitsijä TEK
antti.laine@myyrmaenhuolto.fi
040 865 5890

Tapani Laitinen

Isännöitsijä IAT
tapani.laitinen@myyrmaenhuolto.fi

Huolto

Antti Kämäräinen

Huoltotoimen päälikkö
antti.kamarainen@myyrmaenhuolto.fi
040 524 3890

Hannu Hämäläinen

Huoltomestari
hannu.hamalainen@myyrmaenhuolto.fi
040 354 9346

Jani Liukkonen

Työnohjaaja
jani.liukkonen@myyrmaenhuolto.fi
040 354 9339

Tauno Hämäläinen

Putkimies
040 354 9343

Mika Ylitalo

Huoltomestari (Konetiimi)
mika.ylitalo@myyrmaenhuolto.fi
0400 752 831

Taito Piiroinen

Vikapäivystäjä
taito.piiroinen@myyrmaenhuolto.fi
040 354 9319

Samu Piikkilä

Työnohjaaja
samu.piikkila@myyrmaenhuolto.fi
0400 752 834

Ville Forström

Remonttimies
044 744 2770

Laskutustiedot

HUOM! Nämä tiedot koskevat vain Myyrmäen Huolto Oy laskuja. Näihin osoitteisiin ei saa lähettää taloyhtiöiden laskuja.

Asiakaspalvelussamme toimivat seuraavat kortit: Pankkikortit joissa ei ole sirua, Sirukortit; Visa (Debit ja Credit) Visa Electron, Eurocard, Mastercard (Debit ja Credit)

Verkkolaskut

OVT-tunnus: 003701970244
Operaattori: Maventa Oy
Operaattoritunnus: 003721291126
Mikäli lähetättä verkkolaskuja pankkiverkosta tulee operaattoriksi laittaa DABAFIHH Maventan tunnuksen sijaan.

Paperilaskut sähköpostilla

invoice-01970244@kollektor.fi
Laskut lähetetään liitetiedostona. Yksi lasku liitteineen per tiedosto. Tiedoston maksimikoko 10 Mb.
Liitteen nimi saa sisältää vain merkkejä a-z, A-Z, 0-9 osoitteeseen.

Paperilaskut postitse

Myyrmäen Huolto Oy
01970244
PL 100
80020 Kollektor Scan
Osoite pitää näkyä laskulla, pelkästään kirjekuoreen kirjoitettuna se ei riitä.

Taloyhtiöiden omat laskutustiedot (Verkkolaskuosoitteisto) voit katsoa tästä >>

Ota yhteyttä