Yhteystiedot

Asiakaspalvelu: 09 – 530 6140 (08-16)

Täytä vikailmoitus tai soita 040 354 9319 (07-15:30)

Päivystys: 040 731 1436 (15.30-07)

MYYRMÄKI

Aukiolo: ma klo 08.00 – 16.00
ti – pe 08.00 – 16.00
Puheluajat ma – pe 08.00 – 16.00

Ojahaanrinne 4, 01600 Vantaa
Postiosoite: PL 33, 01601 Vantaa
(09) 530 6140
fax. (09) 530 61460

PIHLAJISTO

Aukiolo: ma,ti,to,pe klo 09.00 – 11.00 ja
12.00 – 14.00, ke klo 13.00 – 16.00

(Toimiston asiakaspalvelu ei ole avoinna lounasaikaan klo 11.00 – 12.00)
Puheluajat ma – pe 08.00 – 16.00

Tiirismaantie 6, 00710 Helsinki
(09) 530 6140

Johto

Mika Lehtonen

Toimitusjohtaja
mika.lehtonen@myyrmaenhuolto.fi
0400 833 877

 

 

Elisa Komi

Talousjohtaja
elisa.komi@myyrmaenhuolto.fi
040 354 9302

Antti Kämäräinen

Huoltotoimen päälikkö
antti.kamarainen@myyrmaenhuolto.fi
040 524 3890

Arja Pihlakari

Tiimiesimies / isännöinti
arja.pihlakari@myyrmaenhuolto.fi
044 744 2755

Asiakaspalvelu

Sari Leppänen

Asiakaspalvelu
sari.leppanen@myyrmaenhuolto.fi
(09) 530 61450

Arja Lundell

Asiakaspalvelu
arja.lundell@myyrmaenhuolto.fi
(09) 530 61421

Toimisto

Elisa Komi

Talousjohtaja
elisa.komi@myyrmaenhuolto.fi
040 354 9302

Mari Ahokas

Kirjanpitäjä / Taloyhtiöiden ostolaskut
mari.ahokas@myyrmaenhuolto.fi

Niina Koskinen

Kirjanpitäjä / Lainaosuudet
niina.koskinen@myyrmaenhuolto.fi

Mariina Forss

Kiinteistöassistentti
mariina.forss@myyrmaenhuolto.fi
(09) 530 61440

Merja Kerttula

Kiinteistöassistentti
merja.kerttula@myyrmaenhuolto.fi
(09) 530 61436

Mia Koivuniemi

Kiinteistöassistentti
mia.koivuniemi@myyrmaenhuolto.fi
(09) 530 61424

Satu Lempiäinen

Kiinteistöassistentti
satu.lempiainen@myyrmaenhuolto.fi
(09) 530 61425

Katja Ruottunen

Kiinteistöassistentti / Pihlajisto
katja.ruottunen@myyrmaenhuolto.fi
044 744 2775

Isännöinti

Arja Pihlakari

Tiimiesimies
Isännöitsijä ITS, Fma, MTi
arja.pihlakari@myyrmaenhuolto.fi
044 744 2755

Jari Ahtee

Isännöitsijä IAT
jari.ahtee@myyrmaenhuolto.fi

Vesa Heiskanen

Isännöitsijä IAT
vesa.heiskanen@myyrmaenhuolto.fi

Heidi Holopainen

Isännöitsijä IAT, ITS
heidi.holopainen@myyrmaenhuolto.fi

Sonja Juola

Isännöitsijä IAT
sonja.juola@myyrmaenhuolto.fi

Tapani Laitinen

Isännöitsijä IAT
tapani.laitinen@myyrmaenhuolto.fi

Rami Nukki

Isännöitsijä IAT / Pihlajisto
rami.nukki@myyrmaenhuolto.fi

Ari Rakkolainen

Isännöitsijä IAT
ari.rakkolainen@myyrmaenhuolto.fi

Pekka Rantanen

Isännöitsijä ITS, AIT
pekka.rantanen@myyrmaenhuolto.fi

Kimmo Halonen

Tekninen isännöitsijä
ITS-TEK, HMT
kimmo.halonen@myyrmaenhuolto.fi
040 725 8985

Antti Laine

Tekninen isännöitsijä TEK
antti.laine@myyrmaenhuolto.fi
040 865 5890

Timo Naukkarinen

Tekninen isännöitsijä ITS, ITS-TEK, FMA
timo.naukkarinen@myyrmaenhuolto.fi
050 591 8645

Huolto

Antti Kämäräinen

Huoltotoimen päälikkö
antti.kamarainen@myyrmaenhuolto.fi
040 524 3890

Mika Ylitalo

Huoltomestari (Konetiimi)
mika.ylitalo@myyrmaenhuolto.fi
0400 752 831

Jani Liukkonen

Työnohjaaja
jani.liukkonen@myyrmaenhuolto.fi
040 354 9339

Taito Piiroinen

Vikapäivystäjä
taito.piiroinen@myyrmaenhuolto.fi
040 354 9319

Samu Piikkilä

Työnohjaaja
samu.piikkila@myyrmaenhuolto.fi
0400 752 834

Ville Forström

Remonttimies
044 744 2770

Tauno Hämäläinen

Putkimies
040 354 9343

Laskutustiedot

HUOM! Nämä tiedot koskevat vain Myyrmäen Huolto Oy laskuja. Näihin osoitteisiin ei saa lähettää taloyhtiöiden laskuja.

Asiakaspalvelussamme toimivat seuraavat kortit: Pankkikortit joissa ei ole sirua, Sirukortit; Visa (Debit ja Credit) Visa Electron, Eurocard, Mastercard (Debit ja Credit)

Verkkolaskut

OVT-tunnus: 003701970244
Operaattori: Maventa Oy
Operaattoritunnus: 003721291126
Mikäli lähetättä verkkolaskuja pankkiverkosta tulee operaattoriksi laittaa DABAFIHH Maventan tunnuksen sijaan.

Paperilaskut sähköpostilla

invoice-01970244@kollektor.fi
Laskut lähetetään liitetiedostona. Yksi lasku liitteineen per tiedosto. Tiedoston maksimikoko 10 Mb.
Liitteen nimi saa sisältää vain merkkejä a-z, A-Z, 0-9 osoitteeseen.

Paperilaskut postitse

Myyrmäen Huolto Oy
01970244
PL 100
80020 Kollektor Scan
Osoite pitää näkyä laskulla, pelkästään kirjekuoreen kirjoitettuna se ei riitä.

Taloyhtiöiden omat laskutustiedot (Verkkolaskuosoitteisto) voit katsoa tästä >>

Ota yhteyttä